Klukovské vzpomínky 824
Někdy mám dojem, že jsem pozbyl rozumu. Nebo že to, co slyším a vidím, se mi jen zdá. Bohužel není to ten případ, že se z toho člověk probudí, je to většinou realita.
Ráno si pustím počítač a koukám, co ten oranžový magor zase vymyslel. Jeho imperiální choutky poněkud ustoupily rozpoutání války s Íránem. Je tak velkým mírotvůrce, že dokázal třikrát porazit Írán, dokázal hned několik let po sobě zničit íránský jaderný program. Skvost, který vypustil ze svých zlatých úst byl, že Íránci ho chtějí za svého prezidenta. To, že Hormuzský průliv bude přejmenován na Trumpův, to je samozřejmost. Kupodivu už pozapomněl, že obsadí Kubu a bude tam také prezidentem. No, člověk všechno nestíhá. Mezitím vykřikoval, že zničí civilizaci. To poslední může říct akorát totální magor. Jeho posledním „výtlemem do tmy“ je představení Trumpova vítězného oblouku se zlatými sochami na vrcholu. Má být vysoký 250 stop (76 metrů) protože bude oslavou nejen Trumpa, ale 250 let Spojených států! Další kuriozitou jeho chorobné mysli je představení Trumpovy knihovny na Floridě. Ta má být tak obrovská, že se do lobby vejde vládní Boeing 747. Proč kolem mají stát ještě stíhačky jako F-14, to ví pánbůh a Trump. Ale když jsem byl v Trump tower na Manhattanu v New Yorku, kde je v lobby vodopád přes čtyři patra, věřím všemu. Netuším, jestli Trump vytlačil nějakou knihu ze svého chorého mozku, ale sbírka knih Václava Klause by se mohla konečně ze zrušených Levných knih přestěhovat na důstojnější místo.
To, že američtí kosmonauti a Kanaďan nepojmenovali žádný kráter na měsíci Trump, a že se raketa jmenovala Artemis 2, to jasně volá po tom, aby Trump zasáhl a odvolal šéfa NASA. Taková opovážlivost! Ani neděkovali po splnění úspěšné mise Trumpovi. Prostě ho totálně vysklili.
Vždy si říkám, jak mohli Američané vymyslet spoustu úžasných věcí a pak si zvolí takového magora. Uvalil (nezákonně) 50% clo na zboží ze Švýcarska. Pak mu Rolex daroval extrémně drahé hodinky s vyrytým věnováním (samozřejmě zlaté) a clo bylo sníženo na 20% procent!
Aby toho nebylo málo, napadl papeže s tím, že musí být k Trumpovi loajální, protože je papežem jen díky němu. Nějaké konkláve, které volí papeže ho nezajímá. Oranžový tajtrlík se překonává! Myslím si, že momentálním vrcholem jsou jeho „výtvarné“ počiny: nechal se vyobrazit jako Ježíš, který se dotýká nemocných a na druhém obraze ho Ježíš objímá! To musí být i pro ty pitomce, kteří mu věřili a díky nímž vyhrál volby, silná káva. V bigotně katolické zemi, jakou Amerika je!

Tak Američani si zvolili magora, ale co my? Vláda národní ostudy! Vznikla jen proto, aby ukňouraný Bureš nešel bručet. Když hovňousek Macinka neustále napadá našeho prezidenta, místo toho, aby ho usměrnil a poslal do patřičných mezí (já bych věděl kam!), dělá mrtvého brouka. Napřed je na dovolené, pak nemá čas. Proboha, co to je za představitele státu?
Když Klempíř, ministr nekultůry vyhlašoval, že zruší poplatky za televizi, stála za ním „hranatá nula“, ta se ostatně nacpe všude. V Bruselu se snažil vysvětlit svou hotentotštinou, že je skoro jako ministr a strašně se divil, že se s ním nikdo nebavil. Nemám rád Zuzanu Bubílkovou, ale její označení Turka „hranatá nula“ je víc než výstižné.
Ideologický dohlížitel na čistotu slovanské rasy Okamura vysvětloval novinářům, jak odpustí poplatky důchodcům (kdepak, ten na nás myslí), nezaopatřeným dětem atd. Nepřečetl si, ve své velikosti a nezměrném sebevědomí, že poplatky jsou na domácnost, nikoliv na jednotlivce. A u nás je spousta nezletilých a nezaopatřených dětí v samostatném bydlení, tím jsme známí. Uvědomují si šťastní „táta s mámou“, že díky nedostatku peněz skončí Star Dance, kriminálky a další oblíbené pořady. A to všechno za cenu čtyř piv v hospodě, měsíčně? Samozřejmě, díky Fialovi, protože ten může za všechno i za počasí.

Jsem starý, ale našim dětem to nepřeji. Bývalá právnička, nyní módní ikona a ministryně přes státní kasu rozhazuje peníze jak šílená, jak si přeje šéf a obrovský státní dluh budou splácet ještě naše vnoučata! Honzíku a Amálko, omlouvám se vám! Jak říkal MUDr. Hubálek: „osmdesát procent národa jsou idioti.“

16. 4. 2026